Hakkımızda

Valentina Woman & Kids

olarak birbirinden seçkin dünya markalarına ait ürünleriNİ kaliteli hizmet ilkesiyle tek çatı altında topluyoruz.

 

BAYAN - ÇOCUK  GİYİM ÇANTA AYAKKABI BUJİTERİ PARFÜM VE AKSESUAR kadar kadın modası adına aradığınız her ürüne Valentina farkıyla sahip olabilirsiniz. Dünya çapında saygı gören lüks kadın markaları ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapan Valentina, estetikle konforu, çarpıcı tasarımlarla yalın çizgileri bir araya getiriyor. Tercihini yeni, cesur ve özgün olandan yana kullanan erkekler aradıkları her şeyi bu çatı altında buluyor.

Farklı, özgür ve kendine güvenen kadınların tarzına ve seçimlerine hitap eden pek çok giyim ürünü de dünyaca ünlü lüks kadın markaları imzasıyla Valentina'daki yerini alıyor. Yurt dışından ithal olarak getirilen binlerce özel giyim, dış giyim, aksesuar ürünleri ile ayakkabı modeli kadın modasını takip eden stil sahibi kadınların beğenisine sunuluyor.

Lüks ve kaliteli markaları bir araya getirirken her anlamda en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Valentina, satın aldığınız ürünleri ekstra özenle paketleyip kargolayarak siparişinizin en hızlı biçimde adresinize ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede alışverişleriniz artık çok daha hızlı, eksiksiz ve keyifli bir hale geliyor!

Tüm bu ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet anlayışından faydalanmak çok kolay. Birbirinden özel markaların en güncel koleksiyonlarına ait ürünleri bir arada inceleyerek beğendiğiniz parçalara herkesten önce sahip olmak için hemen harekete geçin!